Kontakti

Apmeklē internetveikalu www.buvserviss.lv, lai apskatītu mūsu piedāvātās preces – būvmateriāli, santehnikas preces, elektromateriāli, preces dārzam un mājai u.c.

Pasūtījumus pieņemam gan no juridiskām personām, gan no privātpersonām visā Latvijas teritorijā.

Mūsu  noliktava – Klientu apkalpošanas centrs: Rīgā, Bērzaunes iela 12.

 

Kontakti pasūtījumu veikšanai: veikals@buvserviss.lv

Tālruņi:   6755 3927,     2580 6530,     2233 5731

 

Vari sazināties ar mūsu menedžeriem

Druvis – druvis@buvserviss.lv

tālr. 2233 5731

Normunds – normunds@buvserviss.lv

tālr. 2233 5734 (piegādes laiki)

Juris – juris@buvserviss.lv

tālr. 2233 5741,

Aigaaiga@buvserviss.lv

tālr. 2233 5737 (santehnika, apkure, ventilācija)

Kristaps kristaps@buvserviss.lv

tālr. 2233 5736

Anna anna@buvserviss.lv

tālr. 29 8000 27 (veikaliem)

 

Būvserviss darba laiki

P.  8:00 – 18:00
O.  8:00 – 18:00
T.  8:00 – 18:00
C.  8:00 – 18:00
P.  8:00 – 18:00
S.  9:00 – 14:00

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>