Brocēnos ražotais cements ar jaunu vārdu – SCHWENK Latvija

SCHWENK – viens no vadošajiem būvmateriālu ražotājiem Latvijā, klientiem nodrošina augstvērtīgu cementu, betonu, minerālmateriālus un betona segumu risinājumus. Vienā no Eiropā mūsdienīgākajām cementa rūpnīcām Brocēnos SCHWENK ražo augstākās kvalitātes cementu, kas pieejams klientiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā un Somijā.

SCHWENK Latvija ir daļa ir daļa no SCHWENK Building materials group, kas ir viens no senākajiem ģimenei piederošiem nozares pārstāvjiem Vācijā, vienlaikus arī viens no inovatīvākajiem un mūsdienīgākajiem. 2019.gada pavasarī SCHWENK paplašināja savu darbību starptautiskā mērogā, iegādājoties uzņēmuma CEMEX aktīvus Baltijā un Ziemeļvalstīs. SCHWENK uzņēmumu grupa pārstāvēta Latvijā, Vācijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Austrijā, Ungārijā, Bosnijā un Hercegovinā, Namībijā, Nīderlandē un Čehijā. Tajā strādā vairāk nekā 3000 darbinieku.

Šobrīd SCHWENK Latvija tiek ražotas trīs saiņotā cementa markas, internetveikalā buvserviss.lv klienti var iegādāties divas no tām – Super cement (25 un 35 kg iepakojumos) un Eco cement (35 kg iepakojumā).

Super CementSUPER CEMENT PORTLANDCEMENTS CEM I 42,5N

 • Bezpiedevu portlandcements.
 • Cementa spiedes stiprība
  pēc 2 dienu cietēšanas – 20 MPa,
  pēc 28 dienu cietēšanas – 50 MPa.
 • Šo cementa tipu visbiežāk izmanto transportbetona ražošanā – būvniecībā, betona konstrukcijās, ēku kāpnēm, aku grodu ražošanai, betona arhitektonisko elementu izgatavošanai, ekspluatācijas laikā slodzi nesošu konstrukciju betonēšanai, gājēju celiņu liešanai u.tml.
 • Sastāvs: ģipšakmens vai tā anhidrīds un portlandcementa klinkers bez īpašām stiprību paaugstinošām vielām.

 

 

Eco CementECO CEMENT KAĻĶAKMENS PORTLANDCEMENTS CEM II/A-LL 42,5N

 • Kaļķakmens portlandcements.
 • Cementa spiedes stiprība
  pēc 2 dienu cietēšanas – 15 MPa,
  pēc 28 dienu cietēšanas – 45 MPa.
 • Šo cementa tipu visbiežāk izmanto
  transportbetona ražošanā, javas maisījumos un betona konstrukcijās, kur nav nepieciešama paaugstināta stiprība.
 • Sastāvs: klinkers, ģipša anhidrīds un piedevas.

Vairāk par SCHWENK Latvija: www.schwenk.lv

 

 

Saistītie raksti:

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>