Inovatīva Knauf Insulation&Knauf starpsienu karkasa sistēma – pārdomāts, ekoloģisks un ekonomisks risinājums.

Kas gan būtu māja bez istabām? Lai arī bieži izmantojam atvērtā plānojuma principu, bez sadalošām starpsienām neiztikt. Tās ir vieglas, nenesošās konstrukcijas, kuru pamatā ir no metāla vai koka profiliem veidots karkass, vates izolācija un ģipškartona apšuvums.

logo

Šajā vasarā būvmateriālu tirgu papildinājis jauns, arhitektiem, būvniekiem un pasūtītājiem izdevīgs risinājums – Knauf Insulation un Knauf komplekss starpsienu sistēmas risinājums. Visas šo sistēmu veidojošās sastāvdaļas pieejamas arī būvmateriālu interneta veikalā Būvserviss.lv.

Kādai jābūt profesionāli un pareizi izveidotai telpu sadalošajai starpsienai? Norobežojošā funkcija ir tikai viens no tās uzdevumiem. Starpsienām jābūt ar izciliem un laboratoriski testētiem skaņas izolācijas, siltumizolācijas un ugunsizturības rādītājiem. Lai sasniegtu šādus rezultātus, jāizmanto kvalitatīvi, jaunākās paaudzes būvmateriāli un risinājumi. Šajā gadījumā būtiska nozīme ir Knauf Insulation minerālvates izolācijai, kas ievērojami uzlabo iekšējo sienu akustiskās izolācijas, siltumizolācijas un ugunsdrošības īpašības. Svarīgi ievērot, ka arī pārējiem konstrukcijā izmantotajiem materiāliem jābūt no vienas sistēmas un ražotāja, šajā gadījumā Knauf. Tikai tā iespējams garantēt vajadzīgo rezultātu un paļauties uz risinājuma efektivitāti.

Izmanto jaunākās paaudzes minerālvati

Pilnveidojot minerālās izolācijas ražošanas tehnoloģijas, Knauf Insulation izstrādāta jaunākās paaudzes minerālvate, kas ietverta arī Knauf sienu apšūšanas un starpsienu sistēmu risinājumos.

Minerālvate tiek izgatavota no stikla šķiedras, izmantojot ECOSE® tehnoloģiju. Tas ir materiāls ar ļoti labām līdz izcilām minerālvate Knaufsiltumizolācijas īpašībām. Galvenā ražošanas izejviela ir otrreizējās pārstrādes stikls (no pārtikas un auto industrijas) un kvarca smilts.

Šīs minerālvates priekšrocības:

  • dabīgums – izgatavota no pilnībā dabīgām izejvielām taupot dabas resursus;
  • drošība – neizdala ķīmiskusizgarojumus, nav smaržas, saglabā tīru gaisu (Eurofin un Blau Engel gaisa kvalitātes sertifikāti);
  • 100% nedegošs, A1 uguns noturības klases materiāls;
  • energoefektivitāte –iegūstami izcili siltumizolācijas un skaņas absorbcijas risinājumi;
  • draudzīga lietošanā – vate ir patīkama taustei, mīksta, elastīga un viegli griežama, iestrādājot nerodas liels putekļu daudzums.

Sadalošās starpsienas uzbūve

Knauf & Knauf Insulation metāla karkasa starpsienas un sienu apšuvumu veido šādi elementi:

  • no metāla profiliem veidots vienkārtas vai dubultais sienas karkass;
  • minerālvates izolācija, ko ievieto starp profiliem;
  • tvaika izolācijas plēve starp karkasu un ģipškartonu mitrās vai slikti apkurinātās telpās;
  • ģipškartona apšuvums vienā vai divās kārtās sienu apšuvumam, bet starpsienu konstrukcijām divkārtu apšuvums no abām karkasa pusēm.

 

Paldies par palīdzību raksta tapšanā Knauf Insulation un Knauf speciālistiem.

Saistītie raksti:

 

 

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>