Jauns izolācijas risinājums efektīvai pamata konstrukciju aizsardzībai no mitruma

estplastMitrums ir viens no ļaunākajiem būvkonstrukciju ienaidniekiem, tāpēc ražotāji arvien domā jaunus izolācijas risinājumus, kā nepieļaut mitruma iekļūšanu dažādās konstrukciju daļās.

Izvēloties mitrumu izolējošus produktus, svarīgi ievērot, kādām konstrukcijas daļām un savienojumu mezgliem tie paredzēti. Šoreiz iepazīstinām ar igauņu ražotāja ESTplast zilajām izolācijas plātnēm PERIMEETER Plus, kas piemērotas pamatu, pagraba ārsienu, cokolu un pamatu mūru aizsargāšanai pret mitrumu no ārpuses. Šīs plātnes ir mitruma necaurlaidīgas, blīvas un izturīgas. Tiek piedāvāti divi šo plātņu veidi: EPS 120 PERIMEETER un EPS 150 PERIMEETER, kas iegādājami arī pie mums, būvmateriālu internetveikalā Būvserviss.lv.

Izmanto konstrukcijām grunts līmenī

PERIMEETER Plus putuplasta plātnes būs teicams materiāls ēkas pamatu un zem pamatiem esošās grunts siltumizolācijai. Tāpat plātnes izmantojamas ārējo pagraba sienu, cokolu un pamatu mūru siltināšanai no ārpuses. Vēl vien šo plātņu priekšrocība ir to izmantošana cauruļvadu (tostarp drenāžas cauruļvadu), cauruļvadu tranšeju, aku un drenāžu sala izolācijai. Plātnes var droši likt uz grunts un tām nav nepieciešama speciāla mitrumizturīga pārklājuma uzklāšana tajās daļās, kas saskaras ar grunti.

Kvalitāti garantē ražošanas tehnoloģija

Lokšņu ražošanas procesa laikā katra loksne tiek izgatavota augstas tehnoloģijas veidošanas iekārtā. Tādējādi loksnē esošās granulas saglabājas veselas un tas savukārt nodrošina maksimālu kvalitāti un ļauj sasniegt zemus ūdens uzsūkšanas rādītājus. Pie šādiem rādītājiem grunts saskares vietās PERIMEETER Plus plātnes nav nepieciešams pārklāt ar kādu mitrumu aizturošu pārklājumu.

Malas šīm plātnēm veidotas ar pusspundi, tas gan atvieglo plātņu montāžu, gan ļauj izveidot ciešus, vienlaidu laukumus bez spraugām, kas samazina siltuma zudumus un mitruma piekļuvi.
ESTplast ražotās PERIMEETER Plus plāksnes atpazīstamas pēc gaiši zilās krāsas un iepakojuma ar vizuāli pamanāmu izgatavotāja nosaukumu.

Bērzaunes iela12, RīgaVisām plātnēm ir viens izmērs 1015mm x 1215mm un trīs atšķirīgi biezumi 50mm, 75mm un 100mm., kuri uzreiz ir nopērkami SIA Rīgas Būvserviss klientu apkalpošanas centrā Bērzaunes ielā 12, Rīgā

 

 

 

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>