Jauns piedāvājums ēkas cokola apdarei

Virspamati jeb cokols ir tā ēkas konstrukcijas daļa, kas saskaras ar zemi un ir pakļauta dažāda veida ārējai iedarbībai – mitrumam, mehāniskiem bojājumiem, netīrumiem, pelējumam, laikapstākļu maiņām u.c. Turklāt cokols ir viens no elementiem, kas rada vizuālu pabeigtības iespaidu par visu celtni kopumā. Visu šo iemeslu dēļ cokola apdarei jāizmanto izturīgi, viegli kopjami un dizainiski glīti materiāli.

Būvmateriālu tirgū tiek piedāvāti vairāku veidu cokola apdares materiāli – šim nolūkam izmanto gan tradicionālo apmetumu, dažāda veida flīzes, dabīga vai mākslīga akmens materiālus, ķieģeļus. Viens no jaunākajiem izstrādājumiem, kas iegādājams arī būvmateriālu internetveikalā Būvserviss.lv, ir apdares plāksnes TEMPSI un CETRIS. Šīs plāksnes paredzētas kvalitatīvai un glītai cokola apdarei un to galvenās priekšrocības ir teicamās ekspluatācijas īpašības, vienkāršā un parocīgā montāža. Plāksnes ir videi draudzīgs izstrādājums – ražotas no koka skaidām un cementa masas, ar nelielu hidrācijas piedevu. Tās ir ūdens izturīgas, nedegošas, tām piešķirta A2 uguns reakcijas klase, plāksnes ir izturīgas pret agresīvu vides iedarbību, ekspluatācijas laikā nezaudē savu sākotnējo izskatu un ir dizainiski glītas.

TEMPSI plāksnes izmanto ne tikai cokola apdarei, bet arī kā apdares materiālu ventilējamām fasādēm. Atšķirībā no citiem materiāliem, kuru montāžai nepieciešami īpaši apstākļi vai papildmateriāli, TEMPSI plāksnes montējamas jebkuros laika apstākļos. Pie ēku cokoliem tās stiprina ar PENOSIL FixFoam līmes putām, ko vienkārši uzklāj uz plāksnes un pielīmē pie mūra vai ar putuplastu siltinātas virsmas. Otrs stiprināšanas veids ir montāža ar skrūvēm.
Klātienē šīs plāksnes iespējams aplūkot Būvserviss.lv Klientu apkalpošanas centrā, kur arī saņemsiet visu nepieciešamo informāciju par plākšņu izmantošanu. Klientu apkalpošanas centrā izvietotas trīs veidu plāksnes: TEMPSI Granito – plāksnes ar dabīgās akmens smalces pārklājumu, TEMPSI Colore – krāsotas plāksnes, TEMPSI Base – pelēkas plāksnes bez apdares (cementa krāsā). Ražotājs piedāvā plāksnes jebkurā tonī pēc RAL kataloga, ar izturīgu epoksīda krāsu krāsotas plāksnes ar akmens faktūru, koka faktūru un gludu faktūru, īpašā piedāvājumā ir plāksnes ar granīta, marmora un dolomīta pārklājumu, kuru kalpošanas laiks ir vismaz 50 gadi.

 

CETRIS cementa-skaidu plākšņu galvenā priekšrocība ir to ekoloģiskums, labā skaņas izolācija (30 – 35 dB), ugunsizturība līdz pat 180 minūtēm, triecienizturība, sala un mitruma izturība. Šīs plāksnes būs piemērotas gan vidē ar paaugstinātu mitrumu, gan ugunsdrošajās konstrukcijās, arīdzan monolītajā betonēšanā, tostarp tās var izmantot kā paliekošos veidņus. Plāksnes iegādājamas biezumā no 8 – 40mm, maksimālais izmērs ir 1.25 x 3.35m, bet iespējams pasūtīt pat 0.3 x 0.3m plāksnes. Arī CETRIS plāksnes ir viegli montējamas, tās vienkārši pielīmē virsmai. Būvserviss.lv Klientu apkalpošanas centrā CETRIS plākšņu paraugi ir izlikti vispārējai apskatei un konsultanti laipni atbildēs uz ikvienu ar plākšņu montāžu vai lietošanu saistīto jautājumu.

Atgādinām, ka internetveikala Būvserviss.lv klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Bērzaunes ielā 12 (iepretī t/c Domina) un piedāvā visplašākās iespējas gan celtniecības darbu profesionāļiem, gan amatieriem.
Gaidīsim jūs darbdienās no plkst. 8 – 18, sestdienās no plkst. 9 – 14.

Uz tikšanos!

Jūsu Būvserviss.lv

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>