JAUNUMS – flīžu līme SAKRET FK Plus

FK_Plus_A4Ar lielu prieku un padarīta darba sajūtu Sakret aicina iepazīties un turpmāk arī izmantot jauno flīžu līmi Sakret FK Plus. FK Plus tapšanas procesā bija iesaistīti gan Sakret tehnologi, gan arī profesionāli flīzētāji, kuri augsti novērtēja šīs flīžu līmes sasniegtās īpašības.

Ar ko atšķiras jaunā flīžu līme FK Plus no ierastās FK?

FK Plus flīžu līme ir saglabājusi C1 klases flīžu līmes adhēzijas rādītājus, taču esam panākuši lieliskus rezultātus vertikālās slīdes sadaļā, klasificējams ar burtu T un pagarinātu iestrādes laiku, klasificējams ar burtu E. Tātad esam sagatavojuši flīžu līmi kas atbilst C1TE klasei. Izstrādes laikā produktam tika pievienotas dažādas vielas, pateicoties kurām, iestrādājot šo flīžu līmi, nereti būvnieki nevarēja to atšķirt no elastīgajām flīžu līmēm.

Atšķirībā no Sakret FK ar jauno flīžu līmi Sakret FK Plus iespējams līmēt flīzes arī uz ģipškartona loksnēm, kā arī pieļaujams līmēt flīzes uz hidroizolētas pamatnes, piemēram, uz Sakret OAD. Līdz šim ar Sakret FK flīžu līmi to darīt nedrīkstēja.

Aicinām novērtēt augstas kvalitātes flīžu līmi par saprātīgu cenu.

Saistītie raksti:

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>