Būvserviss.lv – tas ir vienkārši!

Buvserviss.lv būvmateriālu internetveikals izveidots 2002. gadā. Šo gadu laikā tas attīstījies un pilnveidojies atbilstoši mūsdienu prasībām, ievērojot, lai būvniecībai un remontam nepieciešamo materiālu izvēle un iegāde būtu maksimāli ērta un saprotama gan profesionāļiem, gan amatieriem. Atšķirībā no tradicionāla internetveikala, Buvserviss.lv saviem klientiem piedāvā pieredzējušu produktu konsultantu pakalpojumus gan tiešsaistē, gan klātienē.

Šodien Buvserviss.lv internetveikals raksturojams kā parocīgs, pārskatāms, uz klientu vajadzībām orientēts būvmateriālu iegādes instruments virtuālajā vidē. Šāds risinājums ļauj ietaupīt laiku, samazina liekos izdevumus, turklāt iespējams saņemt papildu konsultācijas par jebkuru veikalā piedāvāto preci.

Laika resursu ietaupījums

Cik daudz laika jūs pavadāt, apmeklējot dažādus būvmateriālu veikalus, lai atrastu tieši jums nepieciešamo? Pārbraucieni no viena veikala uz otru ne tikai prasa daudz laika, bet veido papildu izmaksas par degvielu, neziņa, vai veikalā būs atrodams vajadzīgais, rada lieku stresu utt. Iemeslu pietiekami, lai to vietā izvēlētos mierīgu apsēšanos pie datora ar kafijas krūzi līdzās un nesteidzīgu virtuālu „pastaigu” Buvserviss.lv vietnē. Piedāvājam plašu preču katalogu ar bagātīgu informācijas apjomu, kas regulāri tiek atjaunots un papildināts.

Jūsu izvēlētās preces piegādās Buvserviss.lv piegādes dienests – norunātajā laikā, norādītajā adresē.buvserviss.lv

Izvēlēties ir vienkārši

 • Esam izveidojuši preču meklēšanas rīku, kas ļauj sameklēt jums nepieciešamo, ievadot tikai pirmos trīs preces nosaukuma burtus. Tiks piedāvāti visi variantu, kas atbilst meklētajam atslēgas vārdam.
 • Preču katalogs sagrupēts loģiskā secībā – pēc materiālu veidiem, ar atbilstošām apakšnodaļām. Tas palīdz saprotami orientēties Buvserviss.lv daudzveidīgajā piedāvājumā.
 • Atrodot izvēlēto preci, līdzās tiek piedāvāts saraksts ar saistītajiem produktiem. To mērķis ir atgādināt par citiem nepieciešamajiem materiāliem, kas paredzēti darbu izpildei ar primāri izvēlēto preci.
 • Parocīgs instruments ir Buvserviss.lv preču komplektētājs un materiālu kalkulators. Atliek tikai ievadīt vajadzīgos kvadrātmetrus un Buvserviss.lv automātiski sarēķinās, kāds preces daudzums (metros, pakās, gabalos vai kā citādi) būs nepieciešams. Šādā veidā var pārbaudīt arī celtnieku iedotos aprēķinus, vai tie nav kļūdījušies. Jūsu ieguvums – iespēja iegādāties precīzu būvmateriālu daudzumu par, iespējams, labāko cenu. Jūs nepārmaksāsiet un pēc darbu pabeigšanas neveidosies nevajadzīgi materiālu pārpalikumi.

Buvserviss.lv priekšrocības:

 • Ievērojams laika un naudas ietaupījums.
 • Ērti meklēšanas rīki, tostarp materiālu kalkulators un preču komplektētājs.
 • Profesionālas konsultācijas gan virtuāli, gan klātienē.
 • Informācija par aktuāliem piedāvājumiem un akcijām sadaļā Karstie piedāvājumi.
 • Ātra preču piegāde no Buvserviss.lv noliktavas.

Kā iepirkties Buvserviss.lv:

 • kad jūsu pirkumu grozs piepildīts, pasūtījuma noformēšanai jāievada savi dati (kā juridiska personai vai privātpersonai), jānorāda apmaksas veids (ar pārskaitījumu vai preces saņemšanas brīdī) un piegādes vieta.
 • pēc pasūtījuma noformēšanas gaidiet mūsu menedžera zvanu, lai precizētu piegādes laiku.

Buvserviss.lv komanda allaž ir jūsu rīcībā. Zvaniet, rakstiet vai brauciet pie mums ciemos!

Kontakti

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>