Būvserviss.lv klientu apkalpošanas centrs – informatīva un praktiska palīdzība katram

Kopš jūnija atklāts Latvijā pazīstamā un klientu iecienītā būvmateriālu internetveikala Būvserviss lv jaunais Klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Bērzaunes ielā 12. Šis ir ievērojams solis uzņēmuma attīstībā, jo līdztekus būvmateriālu tirdzniecībai un piegādei ikviens klients tagad var uz vietas apskatīt dažādus celtniecības darbiem un remontam paredzētos materiālus un saņemt profesionālas konsultācijas par tiem.

Ideju par plašu, ērtu un visiem pieejamu Klientu apkalpošanas centru „Rīgas Būvservisa” komanda loloja jau ilgāku laiku. Pieredze, kas iegūta darbojoties tirgū teju desmit gadus, liecina, ka atsevišķas preču grupas pirms to iegādes klienti labprātāk vēlētos redzēt klātienē. Jo īpaši tas attiecas uz dažādiem apdares materiāliem – grīdas segumiem, piekaramajiem griestiem, dekoratīvo apmetumu u.tml. Tās ir lietas, kur svarīgas krāsu nianses, būtiski sajust materiāla biezumu, faktūru.

Jaunais centrs iekārtots plašās, ērtās telpās iepretī tirdzniecības centram „Domina”. Teritorijā var iebraukt ar savu auto un novietot to klientiem paredzētajā autostāvvietā.

Jaunā centra izveide bija kā sava veida stimuls ikvienam „Rīgas Būvservisa” komandas darbiniekam vēl vairāk attīstīt un pilnveidot klientu apkalpošanas līmeni.Mūsu prioritāte ir apmierināts klients, tāpēc sev esam izvirzījuši šādus uzdevumus:

  • ikvienam darbiniekam nepārtraukti jāturpina paaugstināt savs zināšanu un praktiskās pieredzes līmenis;
  • konsultantiem, kas strādā ar klientiem, jābūt zinošiem sniegt gan teorētisku informāciju, gan jāspēj praktiski nodemonstrēt materiāla pielietojumu praksē;
  • perfekts laika menedžments ļauj ietaupīt gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Izmantojiet visas iespējas

Mūsu Klientu apkalpošanas centrs piedāvā visplašākās iespējas gan celtniecības darbu profesionāļiem, gan amatieriem. Izmantojiet tās!

Būvserviss.lv produktu menedžeri sniedz konsultācijas par jebkuru materiālu no mūsu plašā piedāvājuma klāsta. Detalizēta informācija, praktiski padomi, jaunākās iespējas un inovatīvākie risinājumi katrā preču grupā – pat uz sarežģītākajiem un dīvainākajiem jautājumiem mēs centīsimies rast atbildi.

Individuāla pieeja un tieša komunikācija – ir labs veids, kā saņemt padomu un praktisku palīdzību kādā noteiktā jautājumā. Mēs vēlamies būtu tuvāk saviem klientiem un veidot savstarpēju atgriezenisko saikni. Mūsdienu ātrajā dzīves tempā, kur komunikācija lielākoties notiek ar bezpersonisku tehnoloģiju palīdzību, tiešam kontaktam klātienē ir zelta vērtība. Piedāvājam individuāli tikties ar mūsu produktu menedžeriem, lai nesteidzīgi apspriestu visus jūs interesējošos jautājumus.

Paraugu ekspozīcija – ļaus labāk saprast, vai jūsu izvēlētais materiāls būs patiešām atbilstošs paredzētajai izmantošanai.

Jums ir iespēja klātienē apskatīt, novērtēt un aptaustīt daudzveidīgu materiālu paraugu klāstu. Visplašākajā izvēlē dažādi apdares materiāli un ne tikai.

Jaunais Klientu apkalpošanas centrs ir kā labs atbalsta instruments arī mūsu sadarbības partneriem – materiālu ražotājiem un piegādātājiem. Jo vairāk preču tiks iegādāts pie mums, jo vairāk pasūtījumu mēs spēsim sniegt saviem partneriem.

Varam solīt, ka Klientu apkalpošanas centrs tāpat kā Rīga – nekad nebūs gatavs, jo būvmateriālu pasaulē attīstība notiek visu laiku. Jaunas zināšanas, jauni produkti un materiālu paraugi – to visu jūs atradīsiet pie mums.

 

Laipni aicinām izmantot „Rīgas Būvserviss” Klientu centra sniegtās priekšrocības.

Tiekamies Rīgā, Bērzaunes ielā 12.

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>