Lechuza – ideālas rūpes par augiem

Dzīvie augi, neapšaubāmi, mums dzīvē dāvā prieku. Turklāt tie sniedz ne tikai estētisku baudu, bet arī veicina veselīgu klimatu telpās, kas savukārt pozitīvi ietekmē mūsu veselību. Tā kā pastāvīgi trūkst brīvā laika, daudziem cilvēkiem ir grūti „zaļajiem draugiem” sagādāt pienācīgu kopšanu. Tāpēc visiem, kas vēlas, nepieliekot īpašas pūles, priecāties par skaistajiem augiem, īsts atradums ir puķupodi LECHUZA, kurus vari izvēlēties sev tīkamā krāsā un lielumā interneta veikala Būvserviss.lv sadaļā ”Dārzam un mājai”. Pateicoties dizainam, tie kļūs par jūsu mājas, biroja vai dārza rotu, bet inovatīvais risinājums jūsu augiem sniegs nepieciešamo kopšanu.
Kāpēc laistīt, ja var atpūsties?
puķu podi lechuza ar laistīšanas sistēmuGluži vienkārši piepildiet rezervuāru, un augs ūdeni paņems pats sev dabiskā veidā. Par to, ka laiks iepildīt ūdeni, jums atgādinās ūdens līmeņa rādītājs.
Tas ir pavisam vienkārši:
1. Komplektu LECHUZA (sadalītāju, laistīšanas šļūteni un ūdens līmeņa rādītāju) ievietojiet podā un sadalītājā ieberiet drenāžas substrāta LECHUZA-PON (ietilpst komplektā) slāni pirksta biezumā.
2. Podu piepildiet ar zemi, iestādiet augu. Augsni labi noblietējiet.
3. Trīs mēnešus auga zemi laistiet no augšas. Pēc trim mēnešiem auga saknes būs iestiepušās mitrināšanas zonā tiktāl, ka varēs ūdeni no rezervuāra ņemt patstāvīgi. Tagad piepildiet rezervuāru ar ūdeni, bet pēc tam ūdeni papildiniet tikai tad, kad uz līmeņa rādītāja redzat atzīmi „Min”.
Auga kopšana var būt ļoti vienkārša!

Lechuza cilindro

Lechuza cilindro

Vai puķupodus LECHUZA var izmantot ārā?
Podus LECHUZA, kuri apgādāti ar sistēmu, kas pasargā no pārplūšanas, un ar izliešanas korķi, ļoti labi var izmantot ārā – gluži vienkārši izraujiet sarkano izliešanas korķi. Liekais ūdens iztecēs no poda pēc stipra lietus, līdz ar to augs būs pasargāts no ūdens sastāvēšanās.
Vai puķupodus LECHUZA ar laistīšanas sistēmu var izmantot telpās?
Nekādu problēmu nav – podus LECHUZA, kuri apgādāti ar sistēmu, kas pasargā no pārplūšanas, un ar izliešanas korķi, var izmantot arī telpās. Šādā gadījumā iespraudiet izliešanas korķi. Augstos podos abiem izliešanas korķiem jāpaliek savā vietā (viens korpusā un viens iekšējā poda lejasdaļā). Izliešanas korķi ievietojiet ar monētas palīdzību.
Kas ir „cauraugšanas” fāze?
Pirmos trīs mēnešus pēc tam, kad esat augu iestādījis podā ar automātiskās laistīšanas sistēmu, augsne lechuza puķu podi telpāsjālaista no augšas. Apmēram pēc trim mēnešiem Jūsu auga saknes būs izaugušas pietiekami garas, lai augs varētu izmantot ūdeni no rezervuāra. Tagad varat ūdeni papildināt rezervuārā. Atlikušā ūdens daudzumam varat sekot ar ūdens līmeņa rādītāja palīdzību.
Kas ir „sausā” fāze?
Pēc cauraugšanas fāzes piepildiet rezervuāru līdz atzīmei „Max”. Tagad par jūsu augiem rūpēsies automātiskās laistīšanas sistēma. Ja pēc dažām nedēļām līmenis ir noplacis līdz atzīmei „Min”, ūdeni rezervuārā nelejiet tūdaļ. Augam ir sākusies „sausā” fāze. Tās ilgums podiem ar izmēru no 21 līdz 43 ir aptuveni nedēļa un podiem ar izmēru no 50 līdz 70 – aptuveni divas nedēļas. Pēc šīs fāzes piepildiet rezervuāru līdz atzīmei „Max”.
Kā pareizi augus mēslot?
Lai augus mēslotu, katrā otrajā laistīšanas reizē pievienojiet šķidros mēslošanas līdzekļus. Proporcijas atradīsit uz mēslošanas līdzekļa iesaiņojuma.
Jautājumu gadījumā zvani Elīnai: mob. 22335740 vai raksti [email protected]

1 komentārs Lechuza – ideālas rūpes par augiem

  1. Baigi labā štelle, jāiet būs iepirkties :)

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>