Jaunā ECOSE Technology minerālvates ražošanā

minerālvate knauf insulationJau kādu laiku interneta veikals Būvserviss.lv saviem klientiem piedāvā minerālvati, ko rotā uzraksts ECOSE Technology un, kas ir neierasti brūnā krāsā. Jautājumi par šo produktu, no jums – mūsu klientiem, joprojām ir daudz, tāpēc šajā rakstā īsumā mēģināsim rast skaidrību, kas ir ECOSE Technology un ar ko tā atšķiras no ierastās, līdz šim minerālvates ražošanā izmantotās tehnoloģijas.

Kas ir ECOSE Technology?

Varētu teikt, ka jaunā ECOSE Technology tika izstrādāta, balstoties uz trim pamatvērtībām:
ECOlogy – ekoloģija
Sustainability – ilgtspējība
Environment – apkārtējā vide

ECOSE Technology pamatā – jauna spēcīga saistviela.ecose - vide un veselība

Līdz šim minerālvates ražošanas procesā tika izmantotas naftas derivātu ķīmiskās saistvielas tādas kā formaldehīds, fenols, akrils. ECOSE Technology ražošanas procesā tās ir aizstātas ar organiskām un pilnībā atjaunojamām vielām – smilti un dabiskajiem klints iežiem. ECOSE Technology pārveido bioloģiskas izcelsmes izejvielu ķīmiski neitrālā polimērā, kas ļauj iegūt ārkārtīgi spēcīgu saistvielu, kas sasaista minerālvates šķiedras. Šī saistviela ir par 70% mazāk energoietilpīga nekā parastās saistvielas un CO2 emisijas samazinājums notiek jau ražošanas līmenī.

Vide un veselība.

Knauf Insulation minerālvate, kas ražota izmantojot ECOSE Technology, ir videi un veselībai draudzīgs un ļoti izturīgs materiāls, tai pašā laikā uzrādot augstu ķīmisko un fizikālo stabilitāti, kā arī lieliskus fizikāli – mehāniskās noturības parametrus, nekā parastā vate. Minerālvate, kas ražota izmantojot ECOSE Technology ir arī patīkamāka un parocīgāka montāžā, jo tai ir vairākas priekšrocības:

  • patīkamāka uz tausti
  • mazāk skrāpējoša
  • rada mazāk putekļu
  • vieglāk apstrādājama
  • bez aromāta

EcoseKā atpazīt vati ražotu izmantojot ECOSE Technology?

Pirmkārt – vate ir dabiskā brūnā krāsā, bez jebkādām ķīmiskām krāsvielām.
Otrkārt – uz iepakojuma ir redzams Knauf Insulation logo un ECOSE Technology marka, kas garantē, ka izstrādājums nesatur ne naftas derivātu savienojumus, ne arī mākslīgās krāsvielas.

Kur izmanto Knauf Insulation minerālvati ražotu izmantojot ECOSE Technology?

Buvserviss.lv internetveikalā, šobrīd Jūs varat iegādāties Knauf Insulation minerālvati ražotu pēc ECOSE Technology ruļļos un loksnēs, ko izmanto, ierīkojot siltumizolāciju karkasa konstrukcijās horizontālajām virsmām, uz kurām neiedarbojas ekspluatācijas slodze -pažobelēs vai jumta konstrukcijās, starpstāvu grīdās un pārsegumos virs pagraba.

Savukārt, ja paši gribat aplūkot un aptaustīt šīs vates paraugus, un pārliecināties par tās kvalitāti – laipni lūgti Būvserviss.lv Klientu apkalpošanas centrā, Bērzaunes ielā 12, Rīgā.

Saistītie raksti:

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>