OSRAM spuldžu gaismas spektra indeksi

OSRAM LUMILUX Cool Daylight Colour 865
Šī spuldze ir lielisks gaismas avots visās telpās, kur nepieciešams mākslīgs apgaismojums ar dabiskās dienasgaismas kvalitāti, telpās, kur atšķirībām mazākajās krāsu niansēs ir jābūt skaidri saskatāmām un kur krāsām ir jābūt atveidotām pēc iespējas dabiskāk.
OSRAM LUMILUX Cool White 840
Šī spuldze dod gaismu, kas ir aptuveni pa vidu starp dienasgaismai līdzīgo gaismu un kvēlspuldžu gaismu. Šī iemesla dēļ tā ir ideāli piemērota lietošanai darba vietās, it īpaši rūpniecībā, uzņēmējdarbībā un tirdzniecībā, birojos, izstādēs un gadatirgos, kā arī sporta spēlēs. Spuldzi var lietot arī dažādām vajadzībām mājās, piemēram, virtuvēs, vannas istabās, pagraba telpās un darbnīcās un treniņzālēs.
OSRAM LUMILUX White 835
Īpašs vidējs tonis, galvenokārt Lielbritānijas tirgum. Izmantojums ir tāds pats kā Cool White 840.
OSRAM LUMILUX Warm White 830
LUMILUX Warm White ir ideāla gaima visur, kur nepieciešamas spožs, bet tomēr mājīgs apgaismojums. Šī gaisma tiek uztverta kā patīkami “silta” un veido omulīgu gaisotni, kurā var justies mājīgi. LUMILUX Warm White spuldzes ir paredzētas lietošanai visur, kur ir vajadzīgs spilgts pamata apgaismojums un pozitīvs noskaņojums, tādās vietās kā pārdošanas telpas, izstāžu zāles, skolas utt.
OSRAM LUMILUX INTERNA 827
LUMILUX INTERNA ir vislīdzīgākā kvēlspuldžu siltajai gaismai. Tā piešķir videi mājīguma un komforta sajūtu. Piemēram, koks šajā gaismā tiek īpaši izcelts. Tas padara to ideālu lietošanai mēbelētās telpās un netiešai gaismai. LUMILUX INTERNA rada ļoti patīkamu gaismu viesnīcās, publiskās zālēs, vestibilos, krogos un restorānos, teātros un koncertzālēs utt.

Vairāk informācijas www.osram.lv

 

Saistītie raksti:

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>