Par mums

Kas vajadzīgs celtniekam? Droši un praksē pārbaudīti būvmateriāli. Kas vajadzīgs remontmeistaram? Labi  materiāli un darbarīki. Kas vajadzīgs pasūtītājam? Kvalitatīvi un savlaicīgi pabeigts darbs par izdevīgu cenu. Apvienojot šīs vēlmes vienā veselumā, 2002. gadā tapa SIA „Rīgas Būvserviss” – uzņēmums, kas izveidoja Latvijā līdz šim plašāko un iespējām bagātāko būvmateriālu veikalu internetā Būvserviss.lv.

Idejas autors ir Būvserviss.lv dibinātājs un vadītājs Aldis Linārs. Apgūstot celtniecības zinības un strādājot praksē, Aldis atklāja, ka lielu daļu laika aizņem būvmateriālu meklēšana un to piegādes organizēšana, lai iegādātā prece savlaicīgi nonāktu objektā. Turklāt šī problēma bija aktuāla arī citiem būvniekiem un satrauca pasūtītājus.

Domājot par iespējamo risinājumu, Aldim radās ideja – izveidot uzņēmumu, kas piedāvātu iegādāties būvmateriālus un nodrošinātu to piegādi, nekavējot celtnieku darbu un nepārtraucot darbus objektā. Tā radās „Rīgas Būvserviss”, kur sākotnēji būvmateriālus varēja pasūtīt pa tālruni un pēc tam operatīvi saņemt objektā uz vietas.

Būvserviss.lv šodien

jau vairāk kā desmit gadu laikā Rīgas Būvserviss no nelielas firmiņas izaudzis par nopietnu uzņēmumu ar plašu preču – būvmateriālu, santehnikas un apdares materiālu– sortimentu un pakalpojumu klāstu.

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>