Kāpēc mēs

Rīgas Būvserviss” priekšrocības

Būvmateriālu internetveikalā Būvserviss.lv ir viss nepieciešamais, lai uzbūvētu māju – no pamatiem līdz jumtam, veiktu iekštelpu apdari un iekārtotu ap māju esošo dārzu.

Mēs spējam būt universāli un elastīgi pielāgojamies visām klientu vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu priekšrocības:

  • Plašs kvalitatīvu būvmateriālu un apdares materiālu klāsts – viegli sameklēt, vienkārši iegādāties, ērti saņemt.
  • Materiālu aprēķinu kalkulators – iegādājiet precīzi tādu materiālu daudzumu, cik jums nepieciešams. Ievadiet vajadzīgos kvadrātmetrus un Būvserviss.lv automātiski sarēķinās, kāds preces daudzums (metros, pakās, gabalos vai kā citādi) būs nepieciešams.
  • Ērta un vienkārša pasūtījumu sistēma – saprotama pat vienkāršam lietotājam.
  • Izdevīgi piegādes nosacījumi – vienmēr norunātajā laikā un vietā. Iespējams saņemt arī klātienē, atbraucot uz mūsu noliktavu.
  • Ātra piegāde – pasūtīto preci visā Latvijas teritorijā piegādājam vienas dienas laikā kopš pasūtījuma izdarīšanas brīža. Atsevišķos gadījumos Rīgā un tās apkārtnē iespējama ekspress piegāde – 3 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža.
  • Zinoša un atsaucīga darbinieku komanda – mūsu produktu menedžeri ieteiks piemērotākos risinājumus, sniegs visu nepieciešamo teorētisko un praktisko informāciju par ikvienu Būvserviss.lv veikalā esošo preci.

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>