Būvmateriālu paraugu ekspozīcija – nāc un klātienē pārbaudi izvēlēto!

Sena paruna māca – „Labāk vienreiz redzēt nekā simts reižu dzirdēt”. Tā labi attiecināma arī uz atsevišķām būvmateriālu produktu grupām. Visi zinām, kādi izskatās, piemēram, kermzītbetona bloki, sausais cementa maisījums vai reģipša plāksnes. Šādas lietas var iegādāt „aizvērtām acīm”. Savukārt, ja meklējat grīdas segumu, piemērotāko dekoratīvā apmetuma veidu vai jebko citu, kas saistīts ar ēkas ārējo vai iekšējo dizainu, pirms iegādes gribas pārliecināties – vai internetā izvēlētā prece patiešām atbilst mūsu vēlmēm. Šim nolūkam esam izveidojuši īpašu būvmateriālu un apdares materiālu paraugu ekspozīciju.

Šovasar „Rīgas Būvservisa” Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Bērzaunes ielā 12 darbu sākusi paraugu ekspozīcija, kas piedāvā klātienē iepazīt un pārbaudīt dažādus būvdarbiem nepieciešamos materiālus. Līdztekus ikviens klients uz vietas var saņemt profesionāla konsultanta palīdzību par jebkuru produktu – par tā tehniskajām īpašībām, piemērotību konkrētām vajadzībām, iestrādi, ekspluatācijas īpatnībām u.tml.

Ērti, pārskatāmi un daudzveidīgi

Ideja par vairāku, Būvserviss.lv internetveikalā esošo produktu grupu, paraugu izvietošanu klientiem pieejamā klātienes ekspozīcijā radās sadarbībā ar mūsu partneriem – piegādātājiem. Sniedzot iespēju pašam apskatīt, aptaustīt un izmēģināt materiālu, kļūdīties ar tā iegādi praktiski nav iespējams. Papildu tam tiek atbildēts uz visiem pircēja jautājumiem. Rezultātā esam ieguvuši vēl vairāk apmierinātu pircēju, kas ne tikai kļuvuši par Būvserviss.lv pastāvīgajiem klientiem, bet rekomendējuši iepirkties pie mums arī citiem.

Materiālu paraugi plašā klāstā izvietoti Klientu apkalpošanas centra telpās. Uz centra ēkas ārsienām esam izveidojuši stendu ar 29 dekoratīvā apmetuma paraugiem. Katrs no tiem uzklāts 6kvm platībā, kas ir pietiekami, lai sniegtu vizuālo priekšstatu, kā nama fasāde izskatīsies kopumā.

Griestu plakni esam izmantojuši, lai nodemonstrētu Būvserviss.lv piedāvātās daudzveidīgo piekaramo griestu iespējas.

Klientu apkalpošanas centra telpās līdztekus izvietoti arī citu produktu paraugi, piemēram, jumta logu stendi, kas ļaus labāk saprast, kādu veidu ir iebūvējami jumta logi un kā tie funkcionē. Tepat arī plaša apdares materiālu izvēle (krāsu paraugi u.c.) un citi būvmateriāli, ko piedāvā Būvserviss.lv. Ņemot vērā, ka internetveikalā piedāvāto produktu klāsts tiek regulāri papildināts, ar jauniem paraugiem tiek atjaunota un paplašināta arī paraugu ekspozīcija.

 

Gaidām ciemos!

Mūsu paraugu ekspozīciju varat apmeklēt „Rīgas Būvserviss” Klientu apkalpošanas centrā darbdienās no plkst. 8 – 18, sestdienās no plkst. 9 – 14. Ar prieku uzklausīsim jūsu ierosinājumus, atsauksmes un vēlmes par paraugu ekspozīcijas darbības paplašināšanu un uzlabošanu.

 

Sazinies ar mums

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>