Saudzē darba rokas!

BIG WIPES zīmols ir atpazīstams un pārspēj citus produktus tīrīšanas snieguma, nekaitīguma un izdevīguma ziņā. Nevienas citas salvetes, kas pieejamas Eiropas tirgū nespēj notīrīt tik daudz vielas, tik efektīvi un tik vienkārši.

Bez nekārtības, bez stresa, ātri un efektīvi
Pateicoties jaunai 4×4 formulai, salvetes no rokām, instrumentiem un virsmām viegli noņem:

  • krāsu
  • līmi
  • PU putas
  • silikonu
  • hermētiķus
  • eļļu
  • netīrumus utml.

tīrīšanas salvetes heavy-duty Heavy-duty divpusējās salvetes
Būvmateriālu interneta veikals buvserviss.lv šobrīd saviem klientiem piedāvā  vienas no populārākajām salvetēm heavy-duty, kas paredzētas visnetīrākajiem darbiem, kad jums tiešām vajag atbrīvoties no traipiem un netīrumiem. Heavy-duty divpusēja salvete pamatīgāko netīrumu tīrīšanu ir padarījusi par patīkamu spodrības piedzīvojumu.

Raupjā puse: izturīgs materiāls, kas notīra pašus biezākos un pamatīgākos netīrumus, garantējot ātru un pilnīgu tīrību. Gludā puse: absorbē lielu daudzumu netīrumu, tos paturot sevī, neļaujot atkārtoti tīrot, tos atkal izsmērēt.

Multi-purpose – īpāsi izturīgas, absorbējošas salvetes
Multi-Purpose salvetes ir no grūti saplēšama materiāla ar izcilām absorbēšanas spējām, notīra lielu daudzu netīrumu no rokām, virsmām un instrumentiem.

Multi surface – bio formula un materiāls
Multi-Surface kompostējamās salvetes veiksmīgi noder darbos, kur jātīra videi draudzīgi netīrumi vai šķidrumi, pēc darba par to var aizmirsts, jo tās sadalīsies bez pēdām. Unikālā tīrīšanas tehnoloģija apvieno īpaši spēcīgas tīrīšanas īpašības ar dabai draudzīgiem šķīdinātājiem.

Ko par to saka roku āda?
Neskatoties uz salvešu spēcīgajām tīrīšanas spējām, dermotoloģiskajās pārbaudēs ādas kairinājuma līmenis ir pielīdzināms nullei, balstoties uz Eiropas Savienības regulu 1223/2009 kosmetoloģisko produktu kategorijā. Salvetes satur alvejas ekstraktu, E vitamīnu, lanolīnu un glicerīnu, kas saudzē, aizsargā un uzlabo roku ādas veselību. Bez tam testi uzrāda 99%  antibakteriālo aizsardzību – atbrīvošanos no meticilīnrezistentajiem stafilokokiem, Clostridium difficile, Escherichia coli 157, leptospirozes, salmonelozes, stafilokoku un Listeria monocytogenes ģints baktērijām.

 

 

 

Komentē

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>